LTSTP-40 - LapTrainer so SimuVision v4.2 s balíkom na školenie zručností (LTS-40, SS1-10, SS2-10)

Objednávacie číslo: 4129.LTSTP40

Produkt je na objednávku. Napíšte nám na info@helago-sk.sk alebo vyplnte formulár.

Trenažér LapTrainer s technologií SimuVision a balíček sady pro rozvoj dovedností obsahuje trenažér LapTrainer, inovativní a přenosný video trenažér laparoskopických dovedností, studentskou sadu pro rozvoj dovedností a APDS sadu pro rozvoj základních laparoskopických dovedností.

Rozvíjejte základní koordinaci očí a rukou, nacvičujte efekt opěrného bodu, hloubkovou percepci, koordinaci rukou, manipulaci s jehlou, vhodnou manipulaci s nástroji a přesnost s různými laparoskopickými technikami.

Poznámka: Laptop a nástroje nejsou součástí dodávky

Obsahuje:

• Jeden systém LapTrainer se softwarem SimuVision a kamerou LTS-40
  • Přemisťování na kolíky (PTB-10)
  • Trenažér klínku a provázku (KRT-10)
  • Dvě podložky pro šití tkání (TSP-20)
  • Simulovaná střeva (LGI-10)
  • Víceúčelové svorky (MPC-10)
  • Úloha „pokládání fazolí“ (BDT-10)
  • Úloha „šachovnice“ (CBT-10)
  • Úloha „pohyb s geometrickými útvary“ (BMT-10)
  • Úloha „procházející šňůrka“ (RST-10)