LTS4-SS2 - LapTrainer so SimuVision v4.2 a APDS Basic Laparoscopic Skill Set Package (LTS-40, SS2-10)

Objednávacie číslo: 4129.LTS4SS2

Produkt je na objednávku. Napíšte nám na info@helago-sk.sk alebo vyplnte formulár.

Trenažér LapTrainer s technologií SimuVision se sadou pro rozvoj základních laparoskopických dovedností APDS je nácvikový balíček, který obsahuje snadno přenosný inovativní laparoskopický video trenažér. Technologie SimuVision umožňuje instruktorům a studentům provádět realistické simulované úkony pro laparoskopickou chirurgii.

Spolu s trenažérem a simulovaným laparoskopem obsahuje tento balíček modul pro rozvoj základních laparoskopických dovedností APDS, který se soustředí na základní koordinaci očí a rukou, efekt opěrného bodu, hloubkovou percepci, koordinaci obou rukou a manipulaci s jehlou.

Poznámka: Nástroje a laptop nejsou součástí dodávky

Obsahuje:

Součásti LapTrainer:

• Víko trenažéru LapTrainer (LTP-1001)
  • Sada dvou bočních podpěr (LTP-1002)
  • Bílý vinylový kryt (OMR-30)
  • Průhledný vinylový kryt (CMR-30)
  • Zadní opěrný držák (LTP-1004)
  • Základna trenažéru LapTrainer (LTP-1005)
  • Platforma pro laptop (LTP-1006)
  • Podpěrný držák pro laptop (LTP-1007)
  • Přenosný obal (LTP-1008)