CLMP-1001-L - Trenažér pre nácvik centrálnej žilovej katetrizácie CentraLineMan Pro

Objednávacie číslo: 4129.CLMP1001L

Produkt je na objednávku. Napíšte nám na info@helago-sk.sk alebo vyplnte formulár.

Trenažér CentraLineMan Pro, člen produktové série Simulab pro vaskulární přístup vedený ultrazvukem, nastavuje vysoko laťku v kombinaci realističnosti, cenové dostupnosti a snadného použití. Tento inovativní produkt je nácvikový systém s vysoce realistickými měkkými tkáněmi pro výuku slepého nebo ultrazvukem vedeného vaskulárního přístupu v místě vnitřní jugulární žíly, nebo podklíčkové žíly s podklíčkovým nebo nadklíčkovým přístupem.

Snadné použití je začleněno přímo do inovativního nového trenažéru, který představuje technologii, která automaticky vypouští vzduchové bubliny z cév a řádně je naplňuje tekutinou na začátku každé procedury. Systém poskytuje kontinuální arteriální puls s frekvencí, kterou si nastavíte před nácvikem na základě vašeho scénáře, díky čemuž máte volné ruce a můžete se věnovat vašim studentům.

Obsahuje:

• Torzo CentraLineMan Pro
  • Vyměnitelná tkáň
  • Zdroj napájení do elektrické sítě
  • Simulovaná žilní tekutina 470 ml (MV-16)
  • Simulovaná arteriální tekutina 470 ml (MA-16)
  • (2) Výpustní trubice (CLMP-15)
  • Přenosný obal pro CentraLineMan Pro

Vlastnosti:

Plně automatizovaný a nastavitelný:

• Plně automatické vypouštění vzduchu z tekutin
  • Nastavitelný žilní tlak